/ 14+

Місце

Фото

Прізвище Ім'я

Бали

1

Гнатів Богдан

0

розгорнути
Прізвище:ГНАТІВ
Ім'я:Богдан
Дата народження:10/06/2000
кю/Дан:5 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

2

Капак Денис

0

розгорнути
Прізвище:КАПАК
Ім'я:Денис
Дата народження:3/08/1998
кю/Дан:3 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

3

Каба Олександр

0

розгорнути
Прізвище:КАБА
Ім'я:Олександр
Дата народження:29/01/1999
кю/Дан:3 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

4

Кметь Микола

0

розгорнути
Прізвище:КМЕТЬ
Ім'я:Микола
Дата народження:16/12/2001
кю/Дан:7 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

5

Туркевич Денис

0

розгорнути
Прізвище:ТУРКЕВИЧ
Ім'я:Денис
Дата народження:4/11/2001
кю/Дан:5 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

6

Петихачна Валентина

0

розгорнути
Прізвище:ПЕТИХАЧНА
Ім'я:Валентина
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

7

Чаврін Олександр

0

розгорнути
Прізвище:ЧАВРІН
Ім'я:Олександр
Дата народження://
кю/Дан:7 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

8

Корпан Петро

0

розгорнути
Прізвище:КОРПАН
Ім'я:Петро
Дата народження:5/10/1997
кю/Дан:5 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

9

Попович Ярослав

0

розгорнути
Прізвище:ПОПОВИЧ
Ім'я:Ярослав
Дата народження:27/02/2004
кю/Дан:7 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

10

Корпан Павло

0

розгорнути
Прізвище:КОРПАН
Ім'я:Павло
Дата народження:17/05/2003
кю/Дан:7 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

11

Каба Євген

0

розгорнути
Прізвище:КАБА
Ім'я:Євген
Дата народження:28/06/2002
кю/Дан:5 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

12

Яремчук Микола

0

розгорнути
Прізвище:ЯРЕМЧУК
Ім'я:Микола
Дата народження:19/05/2000
кю/Дан:4 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

13

Вахітов Віталій

0

розгорнути
Прізвище:ВАХІТОВ
Ім'я:Віталій
Дата народження:7/09/2003
кю/Дан:7 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

14

Богач Максим

0

розгорнути
Прізвище:БОГАЧ
Ім'я:Максим
Дата народження:30/04/2001
кю/Дан:5 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

15

Рибалко Давід

0

розгорнути
Прізвище:РИБАЛКО
Ім'я:Давід
Дата народження://
кю/Дан:5 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

16

Оліївський Андрій

0

розгорнути
Прізвище:ОЛІЇВСЬКИЙ
Ім'я:Андрій
Дата народження:27/03/2001
кю/Дан:5 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

17

Радомський Богдан

0

розгорнути
Прізвище:РАДОМСЬКИЙ
Ім'я:Богдан
Дата народження:29/01/2001
кю/Дан:4 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце