/ U10

Місце

Фото

Прізвище Ім'я

Бали

1

Борисікевич Владислав

0

розгорнути
Прізвище:БОРИСІКЕВИЧ
Ім'я:Владислав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

2

Чагор Роман

0

розгорнути
Прізвище:ЧАГОР
Ім'я:Роман
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

3

Шершен Артем

0

розгорнути
Прізвище:ШЕРШЕН
Ім'я:Артем
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

4

Бранчик Назар

0

розгорнути
Прізвище:БРАНЧИК
Ім'я:Назар
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

5

Житарюк Ілля

0

розгорнути
Прізвище:ЖИТАРЮК
Ім'я:Ілля
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

6

Івоняк Станіслав

0

розгорнути
Прізвище:ІВОНЯК
Ім'я:Станіслав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

7

Чагор Дмитро

0

розгорнути
Прізвище:ЧАГОР
Ім'я:Дмитро
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

8

Кочерган Артем

0

розгорнути
Прізвище:КОЧЕРГАН
Ім'я:Артем
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

9

Дідух Артем

0

розгорнути
Прізвище:ДІДУХ
Ім'я:Артем
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

10

Базяєв Ігор

0

розгорнути
Прізвище:БАЗЯЄВ
Ім'я:Ігор
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

11

Гондурак Артур

0

розгорнути
Прізвище:ГОНДУРАК
Ім'я:Артур
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

12

Грушкевич Ігор

0

розгорнути
Прізвище:ГРУШКЕВИЧ
Ім'я:Ігор
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

13

Плахотнюк Артем

0

розгорнути
Прізвище:ПЛАХОТНЮК
Ім'я:Артем
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

14

Ожогін Володимир

0

розгорнути
Прізвище:ОЖОГІН
Ім'я:Володимир
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

15

Євдощак Олексій

0

розгорнути
Прізвище:ЄВДОЩАК
Ім'я:Олексій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

16

Логін Едік

0

розгорнути
Прізвище:ЛОГІН
Ім'я:Едік
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

17

Борчук Максим

0

розгорнути
Прізвище:БОРЧУК
Ім'я:Максим
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

18

Довган Юрій

0

розгорнути
Прізвище:ДОВГАН
Ім'я:Юрій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

19

Павчук Денис

0

розгорнути
Прізвище:ПАВЧУК
Ім'я:Денис
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

20

Ніщеменко Дмитро

0

розгорнути
Прізвище:НІЩЕМЕНКО
Ім'я:Дмитро
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

21

Яків'юк Микита

0

розгорнути
Прізвище:ЯКІВ'ЮК
Ім'я:Микита
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

22

Капак Станіслав

0

розгорнути
Прізвище:КАПАК
Ім'я:Станіслав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

23

Прокоф'єв Тимофій

0

розгорнути
Прізвище:ПРОКОФ'ЄВ
Ім'я:Тимофій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

24

Сірий Назар

0

розгорнути
Прізвище:СІРИЙ
Ім'я:Назар
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

25

Корж Дмитро

0

розгорнути
Прізвище:КОРЖ
Ім'я:Дмитро
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце