/ U14

Місце

Фото

Прізвище Ім'я

Бали

1

Лупашку Юрій

0

розгорнути
Прізвище:ЛУПАШКУ
Ім'я:Юрій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

2

Логін Едік

0

розгорнути
Прізвище:ЛОГІН
Ім'я:Едік
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

3

Борчук Максим

0

розгорнути
Прізвище:БОРЧУК
Ім'я:Максим
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

4

Ожогін Володимир

0

розгорнути
Прізвище:ОЖОГІН
Ім'я:Володимир
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

5

Кірєєв Валентин

0

розгорнути
Прізвище:КІРЄЄВ
Ім'я:Валентин
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

6

Павчук Денис

0

розгорнути
Прізвище:ПАВЧУК
Ім'я:Денис
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

7

Євдощак Олексій

0

розгорнути
Прізвище:ЄВДОЩАК
Ім'я:Олексій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

8

Терен Ярослав

0

розгорнути
Прізвище:ТЕРЕН
Ім'я:Ярослав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

9

Старко Олександр

0

розгорнути
Прізвище:СТАРКО
Ім'я:Олександр
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

10

Кіселиця Адріан

0

розгорнути
Прізвище:КІСЕЛИЦЯ
Ім'я:Адріан
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

11

Яшинська Олена

0

розгорнути
Прізвище:ЯШИНСЬКА
Ім'я:Олена
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

12

Веля Микола

0

розгорнути
Прізвище:ВЕЛЯ
Ім'я:Микола
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

13

Смуцький Анатолій

0

розгорнути
Прізвище:СМУЦЬКИЙ
Ім'я:Анатолій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

14

Ципко Таїсія

0

розгорнути
Прізвище:ЦИПКО
Ім'я:Таїсія
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

15

Білоус Василь

0

розгорнути
Прізвище:БІЛОУС
Ім'я:Василь
Дата народження://
кю/Дан:7 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

16

Фрунза Денис

0

розгорнути
Прізвище:ФРУНЗА
Ім'я:Денис
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

17

Луган Василь

0

розгорнути
Прізвище:ЛУГАН
Ім'я:Василь
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

18

Ніщеменко Дмитро

0

розгорнути
Прізвище:НІЩЕМЕНКО
Ім'я:Дмитро
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

19

Сірий Назар

0

розгорнути
Прізвище:СІРИЙ
Ім'я:Назар
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

20

Дуткович Вікторія

0

розгорнути
Прізвище:ДУТКОВИЧ
Ім'я:Вікторія
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

21

Сінчук Олександр

0

розгорнути
Прізвище:СІНЧУК
Ім'я:Олександр
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

22

Плахотнюк Артем

0

розгорнути
Прізвище:ПЛАХОТНЮК
Ім'я:Артем
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

23

Грушкевич Ігор

0

розгорнути
Прізвище:ГРУШКЕВИЧ
Ім'я:Ігор
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

24

Швидюк Микола

0

розгорнути
Прізвище:ШВИДЮК
Ім'я:Микола
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

25

Бранчик Назар

0

розгорнути
Прізвище:БРАНЧИК
Ім'я:Назар
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

26

Житарюк Ілля

0

розгорнути
Прізвище:ЖИТАРЮК
Ім'я:Ілля
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

27

Фролов Євген

0

розгорнути
Прізвище:ФРОЛОВ
Ім'я:Євген
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

28

Фуштей Діана

0

розгорнути
Прізвище:ФУШТЕЙ
Ім'я:Діана
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

29

Капак Станіслав

0

розгорнути
Прізвище:КАПАК
Ім'я:Станіслав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

30

Фуштей Андрій

0

розгорнути
Прізвище:ФУШТЕЙ
Ім'я:Андрій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

31

Прокоф'єв Тимофій

0

розгорнути
Прізвище:ПРОКОФ'ЄВ
Ім'я:Тимофій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

32

Сірий Денис

0

розгорнути
Прізвище:СІРИЙ
Ім'я:Денис
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

33

Василевський Михайло

0

розгорнути
Прізвище:ВАСИЛЕВСЬКИЙ
Ім'я:Михайло
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

34

Яків'юк Микита

0

розгорнути
Прізвище:ЯКІВ'ЮК
Ім'я:Микита
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

35

Манюк Сергій

0

розгорнути
Прізвище:МАНЮК
Ім'я:Сергій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

36

Личук Микола

0

розгорнути
Прізвище:ЛИЧУК
Ім'я:Микола
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

37

Бордун Анатолій

0

розгорнути
Прізвище:БОРДУН
Ім'я:Анатолій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

38

Анісімов Максим

0

розгорнути
Прізвище:АНІСІМОВ
Ім'я:Максим
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

39

Осипчук Денис

0

розгорнути
Прізвище:ОСИПЧУК
Ім'я:Денис
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

40

Богачов Костянтин

0

розгорнути
Прізвище:БОГАЧОВ
Ім'я:Костянтин
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

41

Корж Дмитро

0

розгорнути
Прізвище:КОРЖ
Ім'я:Дмитро
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

42

Кінащук Андрій

0

розгорнути
Прізвище:КІНАЩУК
Ім'я:Андрій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

43

Буждиган Владислав

0

розгорнути
Прізвище:БУЖДИГАН
Ім'я:Владислав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

44

Сачко Петро

0

розгорнути
Прізвище:САЧКО
Ім'я:Петро
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

45

Крот Данило

0

розгорнути
Прізвище:КРОТ
Ім'я:Данило
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

46

Дудка Ігор

0

розгорнути
Прізвище:ДУДКА
Ім'я:Ігор
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

47

Криворучко Михайло

0

розгорнути
Прізвище:КРИВОРУЧКО
Ім'я:Михайло
Дата народження:9/01/2006
кю/Дан:9 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

48

Зюлковський Денис

0

розгорнути
Прізвище:ЗЮЛКОВСЬКИЙ
Ім'я:Денис
Дата народження://
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

49

Городчук Назар

0

розгорнути
Прізвище:ГОРОДЧУК
Ім'я:Назар
Дата народження:23/11/2005
кю/Дан:9 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

50

Красилін Олексій

0

розгорнути
Прізвище:КРАСИЛІН
Ім'я:Олексій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

51

Панфілов Роман

0

розгорнути
Прізвище:ПАНФІЛОВ
Ім'я:Роман
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

52

Бурлака Дмитро

0

розгорнути
Прізвище:БУРЛАКА
Ім'я:Дмитро
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

53

Камбур Іван

0

розгорнути
Прізвище:КАМБУР
Ім'я:Іван
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

54

Пальцев Андрій

0

розгорнути
Прізвище:ПАЛЬЦЕВ
Ім'я:Андрій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

55

Бураковський Іван

0

розгорнути
Прізвище:БУРАКОВСЬКИЙ
Ім'я:Іван
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

56

Фрунза Дмитро

0

розгорнути
Прізвище:ФРУНЗА
Ім'я:Дмитро
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

57

Дудолеску Христина

0

розгорнути
Прізвище:ДУДОЛЕСКУ
Ім'я:Христина
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

58

Лисаківська Ніна

0

розгорнути
Прізвище:ЛИСАКІВСЬКА
Ім'я:Ніна
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

59

Борчук Денис

0

розгорнути
Прізвище:БОРЧУК
Ім'я:Денис
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

60

Старко Ольга

0

розгорнути
Прізвище:СТАРКО
Ім'я:Ольга
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

61

Довган Юрій

0

розгорнути
Прізвище:ДОВГАН
Ім'я:Юрій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

62

Боднарук Надія

0

розгорнути
Прізвище:БОДНАРУК
Ім'я:Надія
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

63

Романюк Юлія

0

розгорнути
Прізвище:РОМАНЮК
Ім'я:Юлія
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

64

Стецун Максим

0

розгорнути
Прізвище:СТЕЦУН
Ім'я:Максим
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

65

Шеремета Максим

0

розгорнути
Прізвище:ШЕРЕМЕТА
Ім'я:Максим
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

66

Федорів Владислав

0

розгорнути
Прізвище:ФЕДОРІВ
Ім'я:Владислав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

67

Влад Б’янка

0

розгорнути
Прізвище:ВЛАД
Ім'я:Б’янка
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

68

Бойда Анна

0

розгорнути
Прізвище:БОЙДА
Ім'я:Анна
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

69

Майданська Софія

0

розгорнути
Прізвище:МАЙДАНСЬКА
Ім'я:Софія
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

70

Шовкопляс Владислав

0

розгорнути
Прізвище:ШОВКОПЛЯС
Ім'я:Владислав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

71

Янчу Владислав

0

розгорнути
Прізвище:ЯНЧУ
Ім'я:Владислав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

72

Лапін Євген

0

розгорнути
Прізвище:ЛАПІН
Ім'я:Євген
Дата народження://
кю/Дан:9 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце