/ U14

Місце

Фото

Прізвище Ім'я

Бали

1

Логін Едік

375

розгорнути
Прізвище:ЛОГІН
Ім'я:Едік
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Transylvania Open Grand Prixката
8-9р.
11/02/2018
Oradea, Romania
3
Tay Sen Cupкуміте
8р. +28кг.
18/03/2018
м. Чернівці
3
Tay Sen Cup8р.
абс.
18/03/2018
м. Чернівці
2
Tay Sen Cupката
8р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
1

2

Білоус Василь

375

розгорнути
Прізвище:БІЛОУС
Ім'я:Василь
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Transylvania Open Grand Prixката
10-11р.
11/02/2018
Oradea, Romania
2
Tay Sen Cupкуміте
10-11р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
1
Tay Sen Cupката
10-11р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
2

3

Анісімов Максим

350

розгорнути
Прізвище:АНІСІМОВ
Ім'я:Максим
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Transylvania Open Grand Prixкуміте
8-9р. +35 кг.
11/02/2018
Oradea, Romania
3
Transylvania Open Grand Prixкуміте
8-9р. -35 кг.
11/02/2018
Oradea, Romania
2

4

Довган Юрій

350

розгорнути
Прізвище:ДОВГАН
Ім'я:Юрій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Transylvania Open Grand Prixкуміте
6-7р. -30 кг.
11/02/2018
Oradea, Romania
3
Transylvania Open Grand Prixката
6-7р.
11/02/2018
Oradea, Romania
3
Tay Sen Cupката
7р.
18/03/2018
м. Чернівці
3

5

Борчук Максим

250

розгорнути
Прізвище:БОРЧУК
Ім'я:Максим
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Transylvania Open Grand Prixката
6-7р.
11/02/2018
Oradea, Romania
3
Tay Sen Cupфантом
7р.
18/03/2018
м. Чернівці
3
Tay Sen Cupката
7р.
18/03/2018
м. Чернівці
3

6

Личук Микола

125

розгорнути
Прізвище:ЛИЧУК
Ім'я:Микола
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupката
9р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
3
Tay Sen Cupката
10-11р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
2

7

Городчук Назар

125

розгорнути
Прізвище:ГОРОДЧУК
Ім'я:Назар
Дата народження:23/11/2005
кю/Дан:9 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cup12-13р.
абс.
18/03/2018
м. Чернівці
3
Tay Sen Cupката
12-13р.
18/03/2018
м. Чернівці
2

8

Романюк Юлія

100

розгорнути
Прізвище:РОМАНЮК
Ім'я:Юлія
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupкуміте
8-9р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
3
Tay Sen Cupката
8-9р.
18/03/2018
м. Чернівці
3

9

Стецун Максим

100

розгорнути
Прізвище:СТЕЦУН
Ім'я:Максим
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupката
12-13р.
18/03/2018
м. Чернівці
1

10

Луган Василь

100

розгорнути
Прізвище:ЛУГАН
Ім'я:Василь
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupката
10-11р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
1

11

Бойда Анна

100

розгорнути
Прізвище:БОЙДА
Ім'я:Анна
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupката
10-11р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
1

12

Борчук Денис

100

розгорнути
Прізвище:БОРЧУК
Ім'я:Денис
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupкуміте
12-13р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
1

13

Корж Дмитро

100

розгорнути
Прізвище:КОРЖ
Ім'я:Дмитро
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupката
7р.
18/03/2018
м. Чернівці
1

14

Кірєєв Валентин

100

розгорнути
Прізвище:КІРЄЄВ
Ім'я:Валентин
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupкуміте
12-13р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
3
Tay Sen Cupката
12-13р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
3

15

Бурлака Дмитро

100

розгорнути
Прізвище:БУРЛАКА
Ім'я:Дмитро
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cup12-13р.
абс.
18/03/2018
м. Чернівці
1

16

Чаврін Олександр

75

розгорнути
Прізвище:ЧАВРІН
Ім'я:Олександр
Дата народження://
кю/Дан:7 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cup14-15р.
абс.
18/03/2018
м. Чернівці
2

17

Боднарук Надія

75

розгорнути
Прізвище:БОДНАРУК
Ім'я:Надія
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupката
7р.
18/03/2018
м. Чернівці
2

18

Лупашку Юрій

75

розгорнути
Прізвище:ЛУПАШКУ
Ім'я:Юрій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupкуміте
12-13р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
2

19

Сачко Петро

75

розгорнути
Прізвище:САЧКО
Ім'я:Петро
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupката
9р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
2

20

Криворучко Михайло

50

розгорнути
Прізвище:КРИВОРУЧКО
Ім'я:Михайло
Дата народження:9/01/2006
кю/Дан:9 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupкуміте
12-13р. +48 кг.
18/03/2018
м. Чернівці
3

21

Ожогін Володимир

50

розгорнути
Прізвище:ОЖОГІН
Ім'я:Володимир
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupката
6р.
18/03/2018
м. Чернівці
3

22

Веля Микола

50

розгорнути
Прізвище:ВЕЛЯ
Ім'я:Микола
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupкуміте
12-13р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
3

23

Кінащук Андрій

50

розгорнути
Прізвище:КІНАЩУК
Ім'я:Андрій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupката
10-11р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
3

24

Янчу Владислав

50

розгорнути
Прізвище:ЯНЧУ
Ім'я:Владислав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце
Tay Sen Cupкуміте
10-11р. Б
18/03/2018
м. Чернівці
3

25

Кіселиця Адріан

0

розгорнути
Прізвище:КІСЕЛИЦЯ
Ім'я:Адріан
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

26

Фрунза Дмитро

0

розгорнути
Прізвище:ФРУНЗА
Ім'я:Дмитро
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

27

Бордун Анатолій

0

розгорнути
Прізвище:БОРДУН
Ім'я:Анатолій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

28

Ципко Таїсія

0

розгорнути
Прізвище:ЦИПКО
Ім'я:Таїсія
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

29

Яшинська Олена

0

розгорнути
Прізвище:ЯШИНСЬКА
Ім'я:Олена
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

30

Смуцький Анатолій

0

розгорнути
Прізвище:СМУЦЬКИЙ
Ім'я:Анатолій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

31

Фрунза Денис

0

розгорнути
Прізвище:ФРУНЗА
Ім'я:Денис
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

32

Дудолеску Христина

0

розгорнути
Прізвище:ДУДОЛЕСКУ
Ім'я:Христина
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

33

Майданська Софія

0

розгорнути
Прізвище:МАЙДАНСЬКА
Ім'я:Софія
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

34

Дудка Ігор

0

розгорнути
Прізвище:ДУДКА
Ім'я:Ігор
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

35

Крот Данило

0

розгорнути
Прізвище:КРОТ
Ім'я:Данило
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

36

Богачов Костянтин

0

розгорнути
Прізвище:БОГАЧОВ
Ім'я:Костянтин
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

37

Камбур Іван

0

розгорнути
Прізвище:КАМБУР
Ім'я:Іван
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

38

Панфілов Роман

0

розгорнути
Прізвище:ПАНФІЛОВ
Ім'я:Роман
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

39

Лапін Євген

0

розгорнути
Прізвище:ЛАПІН
Ім'я:Євген
Дата народження://
кю/Дан:9 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

40

Зюлковський Денис

0

розгорнути
Прізвище:ЗЮЛКОВСЬКИЙ
Ім'я:Денис
Дата народження://
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

41

Красилін Олексій

0

розгорнути
Прізвище:КРАСИЛІН
Ім'я:Олексій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

42

Осипчук Денис

0

розгорнути
Прізвище:ОСИПЧУК
Ім'я:Денис
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

43

Буждиган Владислав

0

розгорнути
Прізвище:БУЖДИГАН
Ім'я:Владислав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

44

Корпан Павло

0

розгорнути
Прізвище:КОРПАН
Ім'я:Павло
Дата народження:17/05/2003
кю/Дан:7 кю
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

45

Петихачна Валентина

0

розгорнути
Прізвище:ПЕТИХАЧНА
Ім'я:Валентина
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

46

Шовкопляс Владислав

0

розгорнути
Прізвище:ШОВКОПЛЯС
Ім'я:Владислав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

47

Шеремета Максим

0

розгорнути
Прізвище:ШЕРЕМЕТА
Ім'я:Максим
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

48

Федорів Владислав

0

розгорнути
Прізвище:ФЕДОРІВ
Ім'я:Владислав
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

49

Пальцев Андрій

0

розгорнути
Прізвище:ПАЛЬЦЕВ
Ім'я:Андрій
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

50

Бураковський Іван

0

розгорнути
Прізвище:БУРАКОВСЬКИЙ
Ім'я:Іван
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

51

Влад Б’янка

0

розгорнути
Прізвище:ВЛАД
Ім'я:Б’янка
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце

52

Лисаківська Ніна

0

розгорнути
Прізвище:ЛИСАКІВСЬКА
Ім'я:Ніна
Дата народження:
кю/Дан:
Назва турніруКатегоріяДата і місце проведенняМісце